Dlaczego warto stosować ochraniacz na materac?
17/10/2018 Opublikowano

Dlaczego warto stosować ochraniacz na materac?

Dla każdego rodzica zdrowie dziecka jest nadrzędną wartością. Kiedy decydują się na zakup wybranego produktu szukają najlepszych, niekoniecznie najtańszych rozwiązań. Warto zwrócić uwagę na rodzimych polskich producentów. W sklepie polskie materace znajdziecie Państwo wiele propozycji jakościowych produktów dla najmłodszych i nieco starszych użytkowników. Fabryka Materaców Hevea oferuje klientom innowacyjny produkt: ochraniacz Milusie 2w1 dostępny w wielu rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Materace lateksowe, materace wysokoelastyczne nie należą do najtańszych. Warto dla przedłużenia żywotności, jak i zwykłej higieny zapewnić im dodatkowe wsparcie. A w codziennym życiu może się wiele zdarzyć, o czym przekonał się nie jeden rodzic...

Prześcieradło Hevea Milusie Easy Clean

Zwróćcie uwagę, że każdy materac jest tą składową łóżeczka czy łóżka najbardziej narażoną na zabrudzenia różnego pochodzenia. Wypadki "przy pracy" są bowiem nieuniknione. Czy to wylane mleko, rozlany sok, obficie wypełniona pielucha może w znaczny sposób zagrozić zdrowemu środowisku do spania. Dlatego polecamy aby kupując materac dla dziecka uzupełniać go 1 lub najlepiej 2 wymiennymi ochraniaczami. Ochraniacz najlepiej jak będzie 2w1 tzn. z funkcją prześcieradła. Takie rozwiązanie pozwala nam na ograniczenie zakupu dodatkowych tekstyliów. Ochraniacz powinien być wodoodporny i przewiewny. Chcemy mieć pewność, że nasze dziecko nie dostanie po nim potówek. Wybierajcie produkty najwyższej jakości, najlepiej w 100% bawełniane. Takie rozwiązania w swojej ofercie posiada HEVEA.

Ochraniacz 2w1 Hevea Milusie Kotki

Ważnym okresem w życiu rosnącego dziecka jest pożegnanie z pieluszkowaniem. Ochraniacz 2w1 jest solidnym sprzymierzeńcem także w tym procesie. Używanie tego produktu daje bowiem gwarancję, że żaden z niepożądanych płynów przeniknie w głąb materaca. Ma to olbrzymi wpływ i znaczenie dla komfortu snu i wygody rodziców. łatwiej bowiem wyprać sam ochraniacz niż zabrudzoną pościel. Oprócz tego, że najlepsze ochraniacze 2w1 są bawełniane to jeszcze mogą być wielokrotnie prane w temp. do 60 st. C. Z uwagi na termiczne zgrzewanie bawełny z oddychającą paroprzepuszczalną membraną nie wolno ich prasować. Powinny mieć także gumki mocujące, które ułatwiąją łatwe zamocowanie do brzegów materaca.

Wyrób medyczny

Ochraniacze Hevea posiadają status wyrobu medycznego i są pozytywnie zaopiniowane przez Instytut Matki i Dziecka w Warszawie. Warto pamiętać, że materac lateksowy, lateksowo kokosowy czy materac wysokoelastyczny ma służyć Waszemu dziecku przez kilkanaście czy kilkadziesiąt miesięcy. Zaleca się jego ochronę od pierwszych chwil, tym bardziej, że zdarzają się także materace (hmm) bez możliwości zdjęcia pokrowca i przeprania. Każdy rodzic wybierze z pewnością jak najlepiej.

Zostaw komentarz

Reload

Wyślij