Produkujemy materace, już od 2006 roku, z miłością i pasją - bazując na doświadczeniu i opiniach klientów – także tych niezadowolonych. Tworzymy je w Polsce, czyli u nas. Kupując nasze produkty masz pewność właściwego wyboru, świadomość korzyści dla Ciebie i Twoich bliskich oraz poczucie wspierania lokalnego rynku! Te TRZY elementy tworzą jedną całość, w niektórych kręgach nazywaną przemyślanymi zakupami.

Materace wykonujemy ręcznie, tradycyjnymi metodami. Oznacza to, że każdy produkt marki HEVEA zanim trafi do Twojego domu jest sprawdzony na kilku etapach procesu produkcyjnego. Oznacza także, że każdy produkt ma swoją duszę, każdy jest na swój sposób indywidualny i każdy jest najwyższej jakości.

Produkujemy materace dla całej rodziny. To ważne dla Ciebie, Twojego czasu i portfela. W jednym miejscu kupisz materace dla dzieci, nawet jeśli są w różnym wieku dla siebie a także dla rodziców czy dziadków. Dopasujesz produkty do każdej sypialni i dla każdego użytkownika. Od nas jako bonus zawsze otrzymasz uśmiech, wydłużoną gwarancję i cały pakiet naszego doświadczenia z którego możesz korzystać do woli… aha i najważniejsze - zdrowy sen przez wiele lat!

o nas