Poduszka klin Hevea Disney Baby

69,00 zł

Dostępne opcje

Płyta z pianki wysoko elastycznej – bezstrefowej. Pokrowiec z dzianiny bawełnianej 100% - interlock pikowanej lub typu Frotte, gładkiej, bez pikowania. Każdy rodzaj pokrowca zdejmowany do prania, taśma suwakowa z 1 strony zakończona kostką lub suwakiem. Pokrowiec do prania w temp. 60C. Wysokość od 80 do 20mm, szerokość 60 cm. Stosowanie klinów w łóżeczkach niemowlęcych ma charakter profilaktyki antyrefluksowej (przeciw ulewaniu pokarmu), wspomaga właściwe ułożenie dziecka podczas snu oraz jest zalecane dla dzieci z problemami górnych dróg oddechowych. Idealnie sprawdza się podczas stanów przeziębieniowych, ponieważ kąt położenia główki ułatwia dziecku oddychanie. Dzianina z certyfikatem Bezpieczny dla dziecka. Kolekcja we wzory graficzne Kubuś i Przyjaciele (wzór dzianiny Disney Baby) na licencji The Walt Disney Company.

ZASTOSOWANIE: łóżeczka dziecięce szczebelkowe i turystyczne, zalecane ułożenie klina pod materacem, waga dziecka bez ograniczenia.

UWAGI: Brak możliwości wykonania rozmiarów nietypowych. Nie zginamy i nie zwijamy do transportu i przechowywania. Rozmiar 60/36 cm.

Wysokość 8 cm
Twardość nie dotyczy
Linia produktu poduszki klin
Producent Hevea
Kolekcja Disney Baby
Gwarancja 2 lata
Grupa wiekowa od 0 do 2 lat
Czas realizacji 7 dni

Opinie

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: