łóżka i stelaże

Łóżko Hevea Roma
lozka-i-stelaze
770,00 zł

Klasyczne, wykonane z drewna olchowego łóżko do sypialni. Stabilna konstrukcja, intuicyjny, bardzo dobrze spasowany montaż. Dostępne w wersji lakier naturalny, biały oraz kolory lakierów wg wzornika.

770,00 zł
W magazynie
Łóżko Hevea Rimini
lozka-i-stelaze
1 320,00 zł

Klasyczna rama łóżka z drewniany zagłówkiem. Wykonana w całości z drewna olchowego. Pasuje do wnętrz klasycznych i nowoczesnych. Duży wybór kolorowych lakierów. Prosty i intuicyjny montaż.

1 320,00 zł
W magazynie
900,00 zł

Łóżko dziecięce, typu Housebed. Prosta, trwała konstrukcja. Łatwy montaż. Solidne wykonanie i bardzo modny design. Możliwość pomalowania na wybrany kolor.

900,00 zł
W magazynie
900,00 zł

Łóżko dziecięce, niskie, typu Housebed. Trwała i mocna konstrukcja. Intuicyjny montaż. Solidne wykonanie i modny design. Paleta kolorów RAL.

900,00 zł
W magazynie
Stelaż Hevea Junior
lozka-i-stelaze
404,00 zł

Stelaż wykonany z elastycznych listew bukowych, klejonych warstwowo. Ilość listewek uzależniona od rozmiaru. Wykonywany w rozmiarach dopasowanych do najpopularniejszych łóżek i materaców w grupie wiekowej 2+. Płynna regulacja zagłówka – stosowana w profilaktyce chorób górnych dróg oddechowych. Zastosowane elastyczne listwy sprężynujące wspomagają...

404,00 zł
W magazynie
Stelaż Hevea Standard
lozka-i-stelaze
312,00 zł

Wygodny, trwały stelaż pod materac wykonany z 28 elastycznych listew bukowych, klejonych warstwowo. W części środkowej płynna regulacja twardości listewek. Wykonywany w rozmiarach dopasowanych do najpopularniejszych łóżek i materaców, w tym lateksowych. Zastosowane elastyczne listwy sprężynujące wspomagają dopasowanie się materaca do kształtu ciała....

312,00 zł
W magazynie
Wyświetlane 1 - 6 of 8 produktów